HAKKIMIZDA

2011 Yılından bu yana özel diş klinikleri ve kurumsal firma bünyesinde, diş klinik cihazların; bakım ve onarımını yaparak, teknik servis hizmeti vermekteyiz. 100’e yakın hastane/diş klinikleri'ne hizmet ederek edindiğimiz bilgi-birikim ve tecrübelerimizi kurduğumuz firmamızda birleştirerek daha verimli, dinamik, ileri teknolojiyi de takip ederek etkin bir hizmet sunmayı planladık.

Tıbbi cihazların verimliliğini ve ekonomik ömrünü arttırmak için planladığımız bakım periyotları ile arızalarını minimize etmek önceliğimizdir. Teknik destek hizmet kalitemizle ve en hızlı şekilde sizlere yardımcı olmayı görev belirledik. Diş kiliniği için arızalı cihazlar'ın yedek parça / aksesuarların teminini gerçekleştirmekteyiz. Sağlıkta kaliteli yaşam adına ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yerli cihaz üretimi altyapısı oluşturmaya hazırlanıyoruz. Medko ailesi olarak sizlere yardımcı olmak bizleri mutlu edecektir. 

MİSYONUMUZ

Slogan’ımız olan “medikal adına her şey”i müşteri memnuniyeti gözeterek; dürüst, ekonomik ve en hızlı şekilde sağlamak. Hasta sağlığı söz konusu olan tıbbi cihazların bakım onarımını yapmak ve medikal cihaz / aksesuar satışını en uygun maliyetle sunmak.

VİZYONUMUZ

Ülkemizde bulunan tibbi cihazlar’ın arızalarını minimize ederek, yerli cihaz üretimini gerçekleştirip dışa bağımlılığımızı düşürmek ve Medko’ yu global bir firma haline getirmektir.

Diş Ünit, Periapikal Röntgen, Flash Otoklav, Kavitron Cihazı, Fizyodispenser Cihazı, Endomotor, Diş Beyazlatma Cihazı, Mikromotor, Işınlı Dolgu Cihazı, Aeratör ve Anguldurva Tamirleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

En kısa sürede teknik servis hizmeti vermekten memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla,